Svonsi

PREMIJER LIGA: Čelsi kiksnuo na gostovanu Barnliju, šampion tone sve dublje (VIDEO)

U pretposlednjem meču 25. kola Premijer lige Svonsi je savladao Lester na svom stadionu rezultatom 2:0 (2:0).

PREMIJER LIGA: Siti se provukao protv ‘labudova’, Gabigol heroj ‘građana’ (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija teškom mukom su došli do tri boda protiv Svonsija pobedom od 2:1, sa dva pogotka Gabriela Žesusa od kojih je drugi došao u 90. minutu susreta.

PREMIJER LIGA: Ljorente i Sigurdson utišali Enfild (VIDEO)

U premijernom meču 22. kola Premijer lige Svonsi je kao gost savladao kandidata za titulu prvaka Liverpul 3:2 (0:0).

PREMIJER LIGA: ‘Tobdžije‘ silne na ‘Libertiju‘, Vest Hem bolji bez Pajea (VIDEO)

U popularnom subotnjem terminu odigrano je šest mečeva Premijer lige.

PREMIJER LIGA: Žiru spasio ‘tobdžije‘ bruke (VIDEO)

Iako je Arsenal gubio 3:0 od Bornmuta, u poslednjih 20 minuta je nadoknadio zaostatak.

MITAR NA CENI: Premijerligaši nude ozbiljan novac za srpkskog reprezentativca

Prvi centarfor reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović, uprkos tome što nije standardan u Njukaslu, nalazi se na meti engleskih premijerligaša Svonsija i Kristal Palasa.

VAN SVIH OČEKIVANJA: Legenda Svonsija izvela penal o kom bruji cela Evropa! (VIDEO)

Forma i kondicija su prolazni, ali fudbalska inteligencija i magija ostaju večno.

PREMIJER LIGA: Vaterpolo u Velsu, Lester penalima spasio živu glavu (VIDEO)

Svonsi i Kristal Palas su serijama golova 13. kolo Premijer lige učinili posebnim, Ljorente je zigrao kao u svojim najboljim danima. Liverpul je takođe stigao do trijumfa, dok su bodove podelili Lester i Midlzbro, kao i Hal i VBA.

PARTIBREJKER: Kad je tu Murinjo – nema zabave! On to rešava na svoj način (VIDEO)

Gospodin 'Specijalni' je navikao da bude u centru pažnje i iz vikenda u vikend čini sve da tako uvek bude.

PREMIJER LIGA: Ubedljiva pobeda Stouka protiv Svonsija (VIDEO)

U poslednjoj utakmici 10. kola engleske Premijer lige, Stouk je na svom terenu ubedljivo slavio protiv Svonsija sa 3:1 (1:1).