0

OPET TAJ MITROGOL: Ne jednom, nego dva puta – silu srpskog napadača osetio je i Svonsi! (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.19 u 21:31

Nova dva pogotka Aleksandra Mitrovića u dresu Fulama.

Njegov tim gostuje Svonsiju, a u 23. minutu gosti iz Londona poveli su pogotkom srpskog reprezentativca.

Posle šuta Kamare lopta se odbila od prečke u polje, a na pravom mestu našao se Aleksandar Mitrović za vođstvo Fulama.

Dvadesetak minuta kasnije rezultat je bio 2:0, a ponovo je strelac bio – Mitrović.

Izgubljenu loptu na polovini Svonsija, igrači Fulama iskoristili su za brzu kontru. Potpuno usamljen našao se Srbin sa golmanom i rutinski je zakucao loptu pod prečku.