»Tag:Robin Hase

Robin Hase

Zimonjić i Nestor se lako plasirali u četrtfinale Majamija

| 24. mar 2014. 21:59|0 komentara

Nenad Zimonjić i Danijel Nestor bez većih problema su izborili plasman u četvrtfinale turnira u Majamiju pošto su u konkurenciji dublova savladali Holanđanina Robina Hasea i Džonatana Maraja iz Velike Britanije sa 2:0 u setovima (6:2, 6:4). Srpsko-kanadska kombinacija je u prvom setu iskoristila obe prilike za brejk koje su joj se ukazale, i to

24. mar 2014. 21:59

Has kao vino, osvojio i Beč

| 20. okt 2013. 17:09|0 komentara

Iskusni 35-godišnji nemački teniser Tomi Has osvojio je drugi trofej ove sezone savladavši Holanđanina Robina Hasea u finalu turnira u Beču sa 2:1, po setovima 6:3, 4:6, 6:4, posle dva sata i šest minuta igre. Za trijumf u glavnom gradu Austrije Has je uz 250 poena za ATP listu dobio i ček na 90.500 evra, a

20. okt 2013. 17:09

Troickom jedna pobeda dovoljna za trofej

| 22. juna 2013. 19:33|0 komentara

Srpski teniser Vikor Troicki osvojio je trofej na egzibicionom turniru "budfls" iako je na ovom takmičenju odigrao samo jedan meč. On je u svom jedinom duelu savladao Robina Hasea sa 2:0, po setovima 7:5, 6:4. Međutim, onda je usledilo iznenađenje pošto su organizatori odlučili da mu uruče trofej jer su se sa turnira povukli Novak

22. juna 2013. 19:33