»Tag:MotoGP VN San Marina

MotoGP VN San Marina

Lorencu pol pozicija, Markes startuje iz drugog reda

| 13. sep 2014. 16:37|0 komentara

Vozač Jamahe Horhe Lorenco osvojio je prvu pol poziciju ove sezone, pred 13. trku u kraljevskoj klasi Moto GP šampionata, Veliku nagradu San Marina. Španac je do nje došao sjajnim krugom od 1:33.238 minuta na stazi „Marko Simončeli“, u Mizanu. Drugo mesto, sa samo 51 hiljaditinkom zaostatka, pripalo je Andrei Janoneu na Pramak Dukatiju, ispred sunarodnika

13. sep 2014. 16:37

Druga uzastopna pobeda Lorenca

| 15. sep 2013. 15:28|0 komentara

Španski vozač Jamahe i aktuelni Moto GP šampiona Horhe Lorenco pobednik je trke za Veliku nagradu San Marina. Lorenco je tako stigao do druge uzastopne pobede u šampionatu nakon što je trijumfovao i u Silverstonu. Njegov zemljak mladi vozač Honde Mark Markez trku je završio kao drugi i to nakon velike borbe sa klupskim kolegom Danijem Pedrosom,

15. sep 2013. 15:28

Markez uz rekord staze osvojio pol

| 14. sep 2013. 15:26|0 komentara

Španski motociklistaMark Markez osvojio je pol poziciju pred trku za Veliku nagradu San Marina. Lider MotoGP šampionata je u poslednjim trenucima kvalifikacija na impresivan način ostvario najbrže vreme od 1:32.915 minuta. Markez je tokom kvalifikacija doživeo i jedan lakši pad, ali to ga nije omelo da osvoji pol poziciju. Sa druge pozicije startovaće aktuelni šampionHorhe

14. sep 2013. 15:26

Rosi novu kacigu posvetio Simončeliju (VIDEO)

| 14. sep 2013. 12:18|0 komentara

Legenardni devetostruki šampion svetaValentino Rosi, predstavio je svoju novu kacigu pred Veliku nagradu San Marina. Svoju novu kacigu "Doktor" je posvetio Marku Simončeliju koji je pre dve godine tragično izgubio život, a po kojem staza u Mizanu nosi ime. Rosijeva kaciga je dizajnirana po omotu albuma muzičke grupe Pink Flojd "Wish You were here", a

14. sep 2013. 12:18