»Tag:Lirs

Lirs

MAČKA: Bajko dokazao da je majstor za penale (VIDEO)

| 8. feb 2015. 10:00|0 komentara

Fudbaleri Lirsa najzad su pobedili u belgijskoj Župler ligi, a najzaslužniji za trijumf fenjeraša nad Varagemom 3:2 u gostima bio je bivši golman Crvene zvezde Boban Bajković. On je u 60. minutu pri vođstvu svog tima od 1:0 odbranio penal Trajkovskom. Paradu Bajka možete videti 1:15 minutu snimka.

8. feb 2015. 10:00

BAJKO MAČKA: Bivši golman Crvene zvezde odbranio penal, ali je Lirs izgubio (VIDEO)

| 2. nov 2014. 18:27|0 komentara

Bivši golman Crvene zvezde, Boban Bajković nastavio je sa sjanim partijama u Belgiji, pošto je na utakmici svog Lirsa protiv Genta odbranio penal Hrvatu Milićeviću u 32. minutu pri rezultatu 0:0. Popularni Bajko napravio je novu fenomenalnu paradu, koju možete videti u prvim sekundama snima sa Jutjuba. Nažalost, "četa" Slaviše Stojanovića je kasnije poražena sa 1:0,

2. nov 2014. 18:27

ŽUPLER LIGA: Bajko u timu kola (FOTO) (VIDEO)

| 29. sep 2014. 14:53|1 komentar

Bivši golman Crvene zvezde Boban Bajković debitovao je za Lirs u belgijskom šampionatu i primio je dva gola od Standarda iz Liježa. Ipak, tim koji sa klupe predvodi Slaviša Stojanović izborio je nerešen rezultat 2:2, a srpsko-crnogorski čuvar mreže je i pored primljenih golova bio junak utakmice. Naime, popularni Bajko je fantastično branio i zbog toga

29. sep 2014. 14:53

DONT MIKS FROGS END GRENDMADERS: Bajković pod stare dane mora da uči engleski

| 28. sep 2014. 22:28|0 komentara

U prvom intervjuu datom za srpske medije posle debija u dresu Lirsa bivši golman Crvene zvezde Boban Bajković otkrio je da će ipak morati ozbiljnije da se pozabavi učenjem stranih jezika pošto u Belgiji baš i ne razumeju srpski. - Zajedno sa stanom, stiže i profesor engleskog. Ovde pričaju flamanski, ali se svi sporazumevaju na engleskom,

28. sep 2014. 22:28

ODLIČAN DEBI BAJKOVIĆA: Primio gol glavom sa 16 metara, ali sprečio poraz Lirsa (VIDEO)

| 28. sep 2014. 20:48|0 komentara

Bivši golman Crvene zvezde Boban Bajković već u prvom meču u dresu Lirsa pokazao je da će biti veliko pojačanje za tim Slaviše Stojanovića bez obzira što je u duelu sa Standardom savladan od strane Van Dama udarcem glavom sa oko 16 metara. U nastavku meča Bajković je blistao na golu i nije dozvolio gostima iz

28. sep 2014. 20:48

ODUŠEVLJENI: Belgijanci ‘otkrili’ Bajkov spot sa srpskom pevačicom (VIDEO)

| 26. sep 2014. 18:10|0 komentara

Nekadašnji dugogodišnji golman Crvene zvezde Boban Bajković od skora je čuvar mreže Lirsa, a Belgijanci su počeli da kopaju po njegovom životu i pronašli neke pikanterije. Sasvim sigurno će nastaviti da istražuju Bajkov nefudbalski život u Srbiji, posebno posle otkrića da je glumio u sportu folk pevačice Goge Sekulić. FOTO:STARSPORT Belgijancima je bilo

26. sep 2014. 18:10

DŽELAT, PA DIREKTOR: Bajkovića u Lirsu predstavio Radzinski (FOTO)

| 23. sep 2014. 17:13|0 komentara

Lirs je danas i zvanično predstavio Bobana Bajkovića kao novog golmana. Belgijski klib je sa doskorašnjim Zvezdinim golmanom potpisao jednogodišnji ugovor, a Bajko dolazi kao želja trenera Slaviše Stojanovića, sa kojim je sarađivao prošle godine. Bajkovića je predstavio sportski direktor Lirsa Tomaš Radzinski, a mogao bi da debituje već u sledećem kolu na gostovanju Standardu iz Liježa.

23. sep 2014. 17:13

BELGIJA ZEMLJA OBEĆANA: Bajković konačno pronašao klub

| 22. sep 2014. 21:06|0 komentara

Nakon Slaviše Stojanovića i Bratislava Živkovića i bivši golman Crvene zvezde Boban Bajković će karijeru nastaviti u belgijskom Lirsu i to na insistiranje slovenačkog stručnjaka koji je tražio od uprave kluba da angažuje rođenog Cetinjanina. FOTO:STARSPORT Bajković je već odradio prvi trening u novom klubu sa kojim bi u utorak trebalo da potpiše ugovor

22. sep 2014. 21:06

KATASTROFA: Težak poraz bivšeg trenera Crvene zvezde u Belgiji

| 21. sep 2014. 13:55|1 komentar

Trener šampionskog tima Crvene zvezde, Slaviša Stojanović, koji sada vodi Lirs, doživeo je katastrofalan poraz na gostovanju Vesterlou 6:1. FOTO: STARSPORT Slovenac je na klupi "fenjeraša" Župler lige debitovao prošlog vikenda remijem sa Anderlehtom i kada su svi pomislili da će žuto-crni krenuti u beg sa dna stiglo je demoliranje. Vesterlo je slavio

21. sep 2014. 13:55

STOJANOVIĆ PRONAŠAO POSAO: U Srbiji je trenirao šampiona, a u Belgiji će davljenika

| 5. sep 2014. 21:40|0 komentara

Slaviša Stojanović, bivši trener Crvene zvezde, dugo je čekao na novi angažman nakon što je klub iz Ljutice Bogdana odlučio da ne nastavi saradnju po okončanju prethodne sezone, ali je na kraju ipak dočekao. Stručnjak koji je u Srbiji uspeo da prekine šestogodišnju dominaciju Partizana odnsono da nakon toliko godina donese šampionski pehar na Marakanu

5. sep 2014. 21:40