0

BAJKO MAČKA: Bivši golman Crvene zvezde odbranio penal, ali je Lirs izgubio (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.14 u 18:27

Bivši golman Crvene zvezde, Boban Bajković nastavio je sa sjanim partijama u Belgiji, pošto je na utakmici svog Lirsa protiv Genta odbranio penal Hrvatu Milićeviću u 32. minutu pri rezultatu 0:0. Popularni Bajko napravio je novu fenomenalnu paradu, koju možete videti u prvim sekundama snima sa Jutjuba.

Nažalost, „četa“ Slaviše Stojanovića je kasnije poražena sa 1:0, pogotkom Van Brugena u 74. minutu. Bajković je tada bio nemoćan da išta učini.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.