»Tag:Kup Francuske

Kup Francuske

EVROGOL: Kakva golčina u Kupu Francuske (VIDEO)

| 3. feb 2015. 11:46|0 komentara

Video dana stiže nam iz zemlje „galskih petlova“. Naime, na utakmici kvalifikacija za Kup Francuske postignut je neverovatan pogodak. Pravo remek delo sa 40 metara daljine.

3. feb 2015. 11:46

Gengan osvojio Kup Francuske!

| 3. maja 2014. 22:52|0 komentara

Fudbaleri Gengana osvojili su Kup Francuske, pošto su večeras u finalu tog takmičenja savladali ekipu Rena rezultatom 2:0 (1:0). Pred oko 81.000 gledalaca na stadionu ''Francuska'' u Parizu, strelci za Gengan bili su Martian-Perera u 37. i Jatabare u 46. minutu. Za Gengan je ovo drugi trofej u istoriji kluba, pošto je 2009. godine osvojio

3. maja 2014. 22:52

Kup Francuske: Noć iznenađenja, ispao i PSŽ! (VIDEO)

| 22. jan 2014. 23:45|0 komentara

Francuski prvoligaši uglavnom neće po dobrom pamtiti ovaj dan. Njihov današnji nastup u šesnaestini finala Kupa Francuske je bio ispod mnogih očekivanja iako nije tako delovalo nakon uvodnog meča. U uvodnom meču Monako je lako savladao Monts u gostima sa 3:0, ali je zato Falkao doživeo ozbiljnu povredu i bacio senku na ovu pobedu.  Ubrzo

22. jan 2014. 23:45

PSŽ izbacio Bordo iz Kupa (VIDEO)

| 14. jan 2014. 23:07|0 komentara

Fudbaleri PSŽ-a plasirali su se u polufinale Kupa Francuske savladavši večeras u Bordou istoimenu ekipu rezultatom 3:1. Jedini gol u prvom poluvremenu viđen je u sudijskoj nadoknadi vremena a postigao ga je Havijer Pastore za vođstvo PSŽ-a od 1:0. Svega tri minuta u nastavku meča bilo je potrebno domaćem timu da izjednači rezultat a strelac

14. jan 2014. 23:07

Petarda PSŽ-a, het-trik Ibrakadabre

| 8. jan 2014. 21:03|0 komentara

Fudbaleri PSŽ-a plasirali su se u šesnestinu finala Kupa Francuske sa lakoćom, savladavši ekipu Bresta u gostima sa 5:2 (4:1). Gosti iz Pariza nisu gubili vreme pa su poveli već u 11. minutu susreta preko fantastičnog Ibrahimovića a četiri minuta kasnije Mota je tu prednost udvostručio. Lesoimije je smanjio na 2:1 u 32. minutu ali

8. jan 2014. 21:03

Bordo osvojio Kup Francuske

| 31. maja 2013. 23:33|0 komentara

Fudbaleri Bordoa osvojili su Kup Francuske pošto su u finalu savladali Evijan sa 3:2 (1:0), čime su došli do četvrtog trofeja u ovom takmičenju u istoriji kluba. Dva puta je Bordo imao vođstvo, ali je dva puta Evijan uspevao da dođe do izjednačenja, da bi konačan rezultat postavio Dijabate pogotkom u 89. minutu . Isti

31. maja 2013. 23:33

Ninković poveo Evijan ka finalu Kupa

| 9. maja 2013. 11:19|0 komentara

Srpski internacionalac Miloš Ninković postigao je prvi od četiri pogotka Evijana na polufinalnom meču Kupra Francuske protiv Lorijena u kojem je domaći tim pobedio sa 4:0 pa će u finalu igrati protiv boljeg iz drugog polufinalnog dvoboja u kojem će se tokom naredne nedelje sastati Troa i Bordo.

9. maja 2013. 11:19

Kiša odložila polufinale Kupa Francuske

| 7. maja 2013. 13:50|0 komentara

Polufinalni meč Kupa Francuske između ekipe Troa i Bordoa odložen je za sledećeu nedelju zbog rizika od poplave pošto prethodna dva dana neprestano pada kiša u gradiću koji je trebalo da bude domaćin ove utakmice. Za razliku od ovog duela drugi polufinalni meč biće odigran prema ranije utvrđenom planu u sredu u Anesiju, a sastaju

7. maja 2013. 13:50