»Tag:Kup Francuske

Kup Francuske

Gengan osvojio Kup Francuske!

| 3. maja 2014. 22:52|0 komentara

Fudbaleri Gengana osvojili su Kup Francuske, pošto su večeras u finalu tog takmičenja savladali ekipu Rena rezultatom 2:0 (1:0). Pred oko 81.000 gledalaca na stadionu ''Francuska'' u Parizu, strelci za Gengan bili su Martian-Perera u 37. i Jatabare u 46. minutu. Za Gengan je ovo drugi trofej u istoriji kluba, pošto je 2009. godine osvojio

3. maja 2014. 22:52

Kup Francuske: Noć iznenađenja, ispao i PSŽ! (VIDEO)

| 22. jan 2014. 23:45|0 komentara

Francuski prvoligaši uglavnom neće po dobrom pamtiti ovaj dan. Njihov današnji nastup u šesnaestini finala Kupa Francuske je bio ispod mnogih očekivanja iako nije tako delovalo nakon uvodnog meča. U uvodnom meču Monako je lako savladao Monts u gostima sa 3:0, ali je zato Falkao doživeo ozbiljnu povredu i bacio senku na ovu pobedu.  Ubrzo

22. jan 2014. 23:45

PSŽ izbacio Bordo iz Kupa (VIDEO)

| 14. jan 2014. 23:07|0 komentara

Fudbaleri PSŽ-a plasirali su se u polufinale Kupa Francuske savladavši večeras u Bordou istoimenu ekipu rezultatom 3:1. Jedini gol u prvom poluvremenu viđen je u sudijskoj nadoknadi vremena a postigao ga je Havijer Pastore za vođstvo PSŽ-a od 1:0. Svega tri minuta u nastavku meča bilo je potrebno domaćem timu da izjednači rezultat a strelac

14. jan 2014. 23:07

Petarda PSŽ-a, het-trik Ibrakadabre

| 8. jan 2014. 21:03|0 komentara

Fudbaleri PSŽ-a plasirali su se u šesnestinu finala Kupa Francuske sa lakoćom, savladavši ekipu Bresta u gostima sa 5:2 (4:1). Gosti iz Pariza nisu gubili vreme pa su poveli već u 11. minutu susreta preko fantastičnog Ibrahimovića a četiri minuta kasnije Mota je tu prednost udvostručio. Lesoimije je smanjio na 2:1 u 32. minutu ali

8. jan 2014. 21:03

Bordo osvojio Kup Francuske

| 31. maja 2013. 23:33|0 komentara

Fudbaleri Bordoa osvojili su Kup Francuske pošto su u finalu savladali Evijan sa 3:2 (1:0), čime su došli do četvrtog trofeja u ovom takmičenju u istoriji kluba. Dva puta je Bordo imao vođstvo, ali je dva puta Evijan uspevao da dođe do izjednačenja, da bi konačan rezultat postavio Dijabate pogotkom u 89. minutu . Isti

31. maja 2013. 23:33

Ninković poveo Evijan ka finalu Kupa

| 9. maja 2013. 11:19|0 komentara

Srpski internacionalac Miloš Ninković postigao je prvi od četiri pogotka Evijana na polufinalnom meču Kupra Francuske protiv Lorijena u kojem je domaći tim pobedio sa 4:0 pa će u finalu igrati protiv boljeg iz drugog polufinalnog dvoboja u kojem će se tokom naredne nedelje sastati Troa i Bordo.

9. maja 2013. 11:19

Kiša odložila polufinale Kupa Francuske

| 7. maja 2013. 13:50|0 komentara

Polufinalni meč Kupa Francuske između ekipe Troa i Bordoa odložen je za sledećeu nedelju zbog rizika od poplave pošto prethodna dva dana neprestano pada kiša u gradiću koji je trebalo da bude domaćin ove utakmice. Za razliku od ovog duela drugi polufinalni meč biće odigran prema ranije utvrđenom planu u sredu u Anesiju, a sastaju

7. maja 2013. 13:50