0

Petarda PSŽ-a, het-trik Ibrakadabre

Objavljeno: 08.01.14 u 21:03

Fudbaleri PSŽ-a plasirali su se u šesnestinu finala Kupa Francuske sa lakoćom, savladavši ekipu Bresta u gostima sa 5:2 (4:1).

Ibrahimović

Gosti iz Pariza nisu gubili vreme pa su poveli već u 11. minutu susreta preko fantastičnog Ibrahimovića a četiri minuta kasnije Mota je tu prednost udvostručio. Lesoimije je smanjio na 2:1 u 32. minutu ali je strašni Ibra postigao još dva gola do kraja prvog dela igre za velikih 4:1 i novi het-trik u dresu Parižana.

U drugom poluvremenu viđena su još dva gola, Laveci je u 42. minutu povisio na 5:1 da bi Ajite u poslednjem minutu regularnog dela meča ublažio ionako ubedljiv poraz domaćeg tima.

U narednoj rundi Kupa Francuske, šampion države dočekuje ekipu Monpeljea na „Parku Prinčeva“.