»Tag:Keisuke Honda

Keisuke Honda

„Slonovi“ preokretom do pobede nad Japanom (VIDEO)

| 15. juna 2014. 8:22|0 komentara

U drugoj utakmici C grupe na Svetskom prvenstvu u Brazilu, Obala Slonovače je sa 2:1 savladala Japan, iako su "samuraji" vodili od 16. minuta pogotkom Honde. Trijumf Afrikancima doneli su Boni i Žervinjo u 64. odnosno 66. minutu. Zemlja izlazećeg sunca do vođstva je stigla u 16. minutu, kada je posle dodavanja Nagatoma, vezista Milana

15. juna 2014. 8:22

Honda promašio čitav teren iz kornera (VIDEO)

| 27. jan 2014. 12:11|1 komentar

Honda je nakon mnogo meseci interesovanja prešao u Milan ovog januara, brzo postao jedan od važnijih igrača i izazvao potpuno ludilo u Japanu. Juče je učestvovao u novoj pobedi „Rosonera“ pod dirigentskom palicom Klarensa Sedorfa, ali je pomalo bacio senku na ono što je do sada pokazao, tako što je izveo katastrofalan korner. Koliko je

27. jan 2014. 12:11

Japanci ‘odlepili’ za Hondom, prenose čak i treninge Milana

| 16. jan 2014. 20:34|0 komentara

Kao nacija smo nekada skloni da preteramo u veličanju uspeha naših sportista u inostranstvu, ali Japanci su to upravo podigli na još viši nivo. Keisuke Honda, trenutno verovatno najbolji fudbaler Japana, nedavno je iz CSKA prešao u Milan a to je napravilo pravi "bum" u naprednoj azijskoj državi. Samo u januaru ove godine u Aziji

16. jan 2014. 20:34

Galijani: Honda dolazi u januaru

| 11. dec 2013. 18:09|0 komentara

Jedan od transfera o kojem se pričalo dosta u poslednja dva ili tri prelazna roka, konačno će biti realizovan u narednom. Keisuke Honda stiže na "San Siro". Sjajni Japanac je već dugo na meti Rosonera, ali do transfera nikako nije dolazilo jer dva kluba nisu mogla da nađu zajednički jezik. Ovoga ptua, Adriano Galijani je

11. dec 2013. 18:09

Minimalac CSKA

| 18. avg 2013. 13:42|0 komentara

Moskovski CSKA savladao je u meču 5. kola Kuban iz Krasnodara sa 1:0 golom Ahmeda Muse u 11. minutu meča. Zoran Tošić je ušao sa klupe u 73. minutu umesto Dumbije, a interesantno je da je Keisuke Honda, meta Milana, opet igrao ceo meč i na njega trener Slucki najozbiljnije računa. CSKA je sada izbio

18. avg 2013. 13:42

Milan ne odustaje od Honde

| 16. avg 2013. 21:27|0 komentara

Čelnici milana već više od mesec dana bezuspešno pokušavaju da s dogovore sa moskovskim CSKA i dovedu Keisuke Hondu, ali im za sada to ne polazi za rukom. Ipak, oni ne odustaju, iako su armejci već rekli d aim je sve dosadilo i da im je bolje da Honda za šest meseci ode kao slobodan

16. avg 2013. 21:27

CSKA osvojio Superkup Rusije

| 13. jula 2013. 21:55|0 komentara

Fudbaleri moskovskog CSKA osvojili su večeras Superkup Rusije, pošto su u Rostovu savladali Zenit iz Sankt Peterburga sa 3:0. Dvostruki strelac za Armejce bio je najverovatnije budući igrač Milana Keisuke Honda u 15. i 83. minutu, a gol je dao i Sergej Ignaševič u 36. minutu. U timu Zenita do 42. minuta igrao je srpski

13. jula 2013. 21:55