»Tag:Henrik Mhitarijan

Henrik Mhitarijan

Mhitarijan čuva Dortmund (VIDEO)

| 1. sep 2013. 19:33|0 komentara

Borusija Dortmund je u poslednjem meču 4. kola Budneslige uspela da savlada Ajntraht u Frankfurtu sa 2:1, a junak trijumfa milionera bio je sjajni Gruzijac Henrik Mhitarijan strelac oba gola. Prvi je postigao u 10. minutu posle asistencije Kube Blaščikovskog, ali je Dortmund primio gol do kraja poluvremena, strelac za domaći tim bio je Kadlec.

1. sep 2013. 19:33

Mhitarijan pauzira četiri sedmice

| 17. jula 2013. 20:52|0 komentara

Bio je prva meta Liveprula, pa se potom za njega interesovao Totenhem, ali je na kraju iz Šahtjora prešao u redove vicešampiona Evrope. Henrik Mhitarijan vrlo brzo se ukopio u sistem "milionera" i bio strelac u obe prijateljske utakmice od dolaska u Dortmund. Ipak na meču sa Lucernom sreća mu je okrenula leđa i on

17. jula 2013. 20:52

Aspas neće da „menja“ Suareza, a Mhitarijan?

| 15. juna 2013. 13:32|0 komentara

Liverpul je i zvanično predtavio Jaga Aspasa, pojačanje iz Selte, a Španac je brže bolje rekao kako nije došao na Enfild da bi zamenio Luisa Suareza i da to neće biti njegova uloga u timu. Suarez je naravno još uvek član Liverpula, ali se očekuje da napusti crvene tokom leta. Ako Aspas nije zamena za

15. juna 2013. 13:32