»Tag:FK Kraško

FK Kraško

Rutinska pobeda Zvezde nad Krškim: Avramovski odličan, Bosančić solidan (FOTO)

| 28. jula 2014. 19:50|0 komentara

Fudbaleri Crvene zvezde savladali Kraško rezultatom 2:0 (1:0) u pripremnoj utakmici odigranoj u Sloveniji. Trener crveno-belih Nenad Lalatović šansu je dao igračima koji su imali manju minutažu na prethodnim mečevima, a u prvih 11 su se našle i novajlije Miloš Bosančić i Daniel Avramovski. Makedonac je ostavio daleko bolji utisak, pošto je u

28. jula 2014. 19:50

Kakav debi Avramovskog: Makedoncu bilo potrebno sedam minuta da postigne evro gol

| 28. jula 2014. 18:30|0 komentara

Bogdanu Planiću bilo je potrebno četiri minuta da postigne debitantski gol za Crvenu zvezdu, a Makedoncu Danielu Avramovskom sedam. FOTO: www.crvenazvezdafk.com U prijateljskom meču protiv Kraškog crveno-beli vode sa 1:0 posle sedam minuta igre, a pogodak je postigao novajlija kluba sa Marakane. Avramovskii je izveo slobodan udarac, lopta je prvo pogodila prečku, a

28. jula 2014. 18:30