»Tag:Antonija Nađ

Antonija Nađ

SP: Bronza za sestre Moldovan!

| 1. sep 2013. 14:23|0 komentara

Srpske kajakšice Nikolina i Olivera Moldovan osvojile su danas bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Duizburgu u disciplini k-2 na 200 metara, prenela je agencija Tanjug. Sestre Moldovan su finalnu trku završile na trećem mestu u vremenu 38.223 sekunde, iza posada Nemačke (37.525) i Poljske (38.181). Marko Dragosavljević je zauzeo sedmo mesto u discipilni k-1 na 200

1. sep 2013. 14:23

SP: Dva sedma mesta za srpske kajakašice

| 31. avg 2013. 18:22|0 komentara

Srpske kajakašice Olivera i Nikolina Moldovan osvojile su danas sedmo mesto na Svetskom šampionatu u Duizburgu u disciplini k-2 na 500 metara, prenosi Tanjug. Sestre Moldovan su finalnu trku završile u vremenu 1:51,282 minut. Zlato je pripalo Nemicama Fransiški Veber i Tini Diece, dok je "nesuđena" srpska reprezentativka Nataša Janić zajedno sa Katalin Kovač donela srebro

31. avg 2013. 18:22

Kajakaši doneli nove medalje Srbiji na MI

| 28. juna 2013. 12:04|0 komentara

Kajakaši Dejan Terzić i Ervin Holpert osvojili su srebrnu medalju u disciplini K2 1000m, dok se Antonija Nađ okitila bronzanim odličjem u disciplini K1 500m. Dejan Terzić i Ervin Holpert izveslali su trku za 3:24.227 minuta, iza Italijana Masimiliana Albina Batelija i Nikole Ripamontija (3:19.710), dok su treći kroz cilj prošli Španci Diego Kosgaja Noriega

28. juna 2013. 12:04