EP: Važne pobede Poljaka i Švedske

Rukometaši Poljske pobedili su selekciju Belorusije rezultatom 31:30 (14:13), dok je Švedska bila bolja od Rusije 29:27 (9:14) u utakmicama prvog kola F grupe druge faze prvenstva Evrope.

rukomet

Ovo je velika pobeda za Poljake koji su iz grupe preneli dva boda iza Francuske i Rusije i sada nastavljaju borbu za plasman u polufinale.

Šveđani su na poluvremenu gubili sa pet poena razlike, ali su u drugom delu igre postigli čak 20 golova i zasluženo slavili.

Od 20.15 u derbiju Francuska – Hrvatska.

Utakmice prvog kola E grupe odigrane su u subotu: Makedonija – Mađarska 25:31, Austrija – Island 27:33, Danska – Španija 31:28.

[povezaneVestiEmbed naslov1=”” levo=”da” povradio=”povezane” horver=”horizontalne” ]

EP: Poljaci srušili Šveđane, sa Hrvatima u direktnom okršaju za polufinale

Najnovije

DŽIKIĆ: Čudne dimenzije terena, ozbiljno pojačanje uz Gordona dolazi! ZDOVC: Nismo ‘špijunirali’ Partizan!

Aleksandar Džikić bio je nezadovoljan igrom svog tima u odbrani posle poraza od AEK-a, a govorio je i o pojačanjima crno-belih.

USPEŠNO VEČE ZA SRPSKE KLUBOVE: Vojvodina i Zvezda u osmini finala kupa CEV!

Odbojkaši Vojvodine i Crvene zvezde bili su uspešni u revanš mečevima na evropskoj sceni.

FOTOGALERIJA: Grobari su ‘umesto’ Željka Obradovića imali poruku za Delije (FOTO)

Partizan je poražen od AEK-a 69:65 u 13. kolu FIBA Lige šampiona, a Grobari su se odazvali na poziv svojih mezimaca i napunili dvoranu ‘Aleskandar Nikolić’.

KAN: Kamerinci preokretom protiv Gvineje Bisao, izbili na čelo grupe (VIDEO)

Ekipa Huga Brusa je na ovaj način iskoristila novi kiks Gabona i pobedom od 2:1 (0-1) došla nadomak osvajanja grupe A.

FIBA LIGA ŠAMPIONA: Nova drama Partizana i na kraju poraz od AEK-a

U 13. kolu ‘E’ grupe FIBA Lige šampiona Partizan je u svom Pioniru poražen od AEK-a 69:65, čime je čini se izgubio bitku za drugo mesto.

KUP ITALIJE: Đorđević pogodio za vođstvo Lacija protiv Đenove (VIDEO)

Nekadašnji reprezentativac Srbije doveo je svom tim u vođstvo u utakmici četvrtfinala kupa Italije.

RAZLAZ: Depaj napustio Mančester junajted, naredna destinacija Francuska

Novi klub reprezentativca Holadnije biće Olimpik iz Liona.

KAD JE POTREBNO TU JE LUKOVIĆ: Centar Partizana ‘iščupao’ obruč (VIDEO)

Partizan se i dalje muči da odbrani šut za tri poena AEK-a, ali su crno-beli uspeli da dovedu Grobare do ‘eksplozije’.

DOBRE VESTI ZA ZVEZDU: Makabi značajno oslabljen, ulazi u meč sa crveno-belima?

Bivši košarkaši Zvezde, Majk Cirbes i Kvinsi Miler nalaze se pod znakom pitanja za sutrašnji meč.

‘RAT’ NA PARKETU: Pršti na sve strane, Andrić i Elonu lice u lice (VIDEO)

Partizan posle 20 minuta igre gubi 41:33 od AEK-a, a brine to što Grci vode od samog početka meča i odlično šutiraju za tri poena. Ipak, tek nas čeka pravi ‘rat’.