»Tag:OK Radnički

OK Radnički

ZA VIKEND KUP SRBIJE: Zvezda, Partizan, Vojvodina ili Radnički?

| 13. feb 2015. 17:40|0 komentara

Završni turnir jubilarnog 50. Kupa Srbije za odbojkaše biće održan u maloj sali Sportsko-poslovnog centra Vojvodina u Novom Sadu tokom vikenda. U prvom polufinalu, u subotu od 16 časova, sastaće se Partizan i Radnički iz Kragujevca, dok se branilac trofeja Crvena zvezda dva i po sata kasnije sastaje sa domaćinom Vojvodinom.

13. feb 2015. 17:40

Zvezda nije dozvolila Radničkom nijedan set (VIDEO)

| 1. nov 2013. 20:14|0 komentara

FOTO: www.cev.lu Odbojkaši Crvene zvezde savladali su Radnički iz Kragujevca sa maksimalnih 3:0 u trećem kolu Viner Štediše Superlige, po setovima 25:20, 25:16, 29:27. Izabranici Duška Nikolića imali su problema samo u trećem setu protiv Kragujevčana. Posle ubedljive igre u prva dva seta, Zvezda je u poslednjem setu gubila sve do samog kraja,

1. nov 2013. 20:14

Radnički u osmini finala, naredni rival PAOK

| 31. okt 2013. 0:25|0 komentara

Odbojkaši Radničkog iz Kragujevca plasirali su se u osminu finala Kupa CEV 2014, pošto su u šesnaestini finala eliminisali Hipo Amšteten iz Austrije. Radnički je večeras, u dvorani Jezero u Kragujevcu, u revanš utakmici, pobedio Hipo Amšteten iz Austrije sa 3:0, po setovima 25:20, 25:23 i 25:23, posle 86 minuta igre. U prvoj utakmici, odigranoj

| 25. mar 2013. 23:28|0 komentara

Veliki korak ka finalu napravili su odbojkaši Partizana Termoelektro kojisu uspeli drugi put zaredom da savladaju Radnički iz Kragujevca. Za razliku od prvog meča utakmica je bila dosta neizvesnija, a crno-beli su na kraju slavili sa 3:2 (26:24, 19:25, 25:21, 23:25, 15:11). Velika borba viđena je od samog početka meča i u neizvesnom finišu set

25. mar 2013. 23:28