»Tag:Evropsko prvenstvo u plivanju 2014

Evropsko prvenstvo u plivanju 2014

Stjepanović: Uradio sam sve što je trebalo

| 20. avg 2014. 20:27|0 komentara

Srpski plivač Velimir Stjepanović, novi šampion Evrope na 200 metara slobodno, izjavio je da je u večerašnjoj finalnoj trci uradio sve što je trebalo da stigne do zlatne medelje. Stjepanović je u Berlinu osvojio drugo zlatno odličje u vremenu novog nacionalnog rekorda (1:45,78). "Uradio sam zaista sve što je trebalo. Znao sam sve vreme da

20. avg 2014. 20:27

Veliki Velja Stjepanović izduplirao titulu prvaka Evrope (VIDEO)

| 20. avg 2014. 19:04|0 komentara

Nakon što je pre dva dana postao prvak Evrope u disciplini 400 metara kraul srpski plivač Velimir Stjepanović danas je uradio isto na takmičenju u Berlinu na dvostruko kraćoj deonici savladavši velike asove svetskog plivanja poput Pola Bidermana i Janika Anjela. Velja je od pčetka do kraja trke bio na čelu i imao je prednost u

20. avg 2014. 19:04

Velja Stjepanović dominantno uz nacionalni rekord do finala na 200 metara kraul

| 19. avg 2014. 19:30|0 komentara

Srpski plivač i evropski prvak na 400 metara kraul Velimir Stjepanović plasirao se u finale na Evropskom prvenstvu u Berlinu na 200 metara i to tako što je u drugoj polufinalnoj trci zauzeo drugo mesto i to uz nacionalni rekord od 1:46,79 minuta što je za osam stotinki bolje od pređašnjeg. FOTO: STARSPORT Stjepanović

19. avg 2014. 19:30