»Tag:WTA Moskva

WTA Moskva

WTA MOSKVA: Pironkova prejaka za Krunićevu

| 16. okt 2014. 13:27|0 komentara

Srpska teniserka Aleksandra Krunić nije uspela da dođe do završnice turnira u Moskvi, koji se igra za nagradni fond od 710.000 dolara, pošto je poražena u drugoj rundi takmičenja. FOTO: STARSPORT Krunićevu je savladala Bugarka Cvetana Pironkova sa ubedljivih 2:0, po setovima 6:2, 6:3, posle svega 67 minuta igre. 27-giodišnja Pironkova je čak pet

16. okt 2014. 13:27

WTA MOSKVA: Krunićeva bolja od 36. teniserke sveta!

| 14. okt 2014. 18:53|1 komentar

Srpska teniserka Aleksandra Krunić plasirala se u drugo kolo WTA turnira u Moskvi. Krunićeva, koja je za takmičenje u rodnom gradu dobila specijalnu pozivnicu, savladala je 36. teniserku sveta Karolin Garsiju sa 6:4, 6:2 za 54 minuta igre. FOTO: STARSPORT Za plasman u četvrtfinale Krunićeva će se boriti sa Cvetanom Pironkovom iz Bugarske,

14. okt 2014. 18:53

Halep trijumfovala u Moskvi

| 20. okt 2013. 13:44|0 komentara

Rumunska teniserka Simona Halep osvojila je danas titulu na Kupu Kremlja, pošto je u finalu savladala Australijanku Samantu Stosur sa 7:6 (7:1), 6:2, prenosi Tanjug. Rumunskoj teniserki je ovo peta titula u karijeri, odnosno ove sezone. Turnir u Moskvi igrao se za nagradni fond od 1,5 miliona dolara. hotsport.rs/tanjug.rs

20. okt 2013. 13:44

Dolonc bez četvrtfinala u dublu

| 14. okt 2013. 20:38|0 komentara

Srpska teniserka Vesna Dolonc i Ukrajinka Julija Bejgelzimer poražene su u prvom kolu turnira u Moskvi u konkurenciji dublova. Srpsko-ukrajinski par nije uspeo da napravi iznenađenje i savlada glavne favoritkinje za titulu na ovom turniru Slovakinju Danijelu Hantuhovu i Ruskinju Elenu Vesninu koje su trijumfovale rezultatom 7:5, 6:3. Vesnina i Hantuhova će se u četvrtfinalu WTA

14. okt 2013. 20:38

Dolonc sigurna na startu kvalifikacija u Moskvi

| 12. okt 2013. 9:41|0 komentara

Srpska teniserka Vesna Dolonc uspešno je startovala u kvalifikacijama za WTA turnir u Moskvi, koji se igra za nagradni fond od 795.707 američkih dolara, pošto je u 1. kolu savladala Slovakinju Mihaelu Hončovu sa 2:0, po setovima 6:1, 6:3, posle jednog sata i 23 minuta igre. Dolonc, koja je postavljena za prvog nosioca kvalifikacija, u narednoj

12. okt 2013. 9:41

Jelena odustala i od Moskve

| 8. okt 2013. 17:46|0 komentara

Naša najbolja teniserka Jelena Janković odlučila je da nakon otkazivanja učešća na turniru u Osaki, odustane i od Moskve. Jelena je lakše povredila kuk u finalu turnira u Pekingu, pa je rešila da se potpuno oporavi. Srpska teniserka je obezbedila učešće na završnom turniru u Istanbulu, tako da u n arednih petnaestak dana može da se

8. okt 2013. 17:46