»Tag:Petar Piper

Petar Piper

NERVOZA: Evo kako je Babović nasrnuo na sudiju (VIDEO)

| 19. okt 2014. 13:27|5 Comments

Meč između Voždovca i Jagodine (1:0) obeležio je bivši vezista Partizana Stefan Babović. On je prvo u 44. minutu doneo vođstvo svom timu, a kasnije u 78. minutu je dobio crveni karton zbog fizičkog nasrtaja na sudiju. Evo i kako se Babović zaleteo na arbitra Pipera. hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti

19. okt 2014. 13:27

SKANDAL: Babović udario sudiju! (FOTO)

| 18. okt 2014. 18:10|6 Comments

Fudbaleri Voždovca su pogotkom Stefana Babovića savladali Jagodinu rezultatom 1:0, ali bivši vezista Partizana nije bio junak utakmice, već tragičar, pošto je u 78. minutu glavom udario sudiju Petra Pipera i dobio crveni karton.  FOTO: STARSPORT - Žao mi je što je Stefan isključen. Rekao mi je da je prigovorio našem igraču, a

18. okt 2014. 18:10

Skandal u najavi? Partizanu sudi ‘njegov’ sudija, član navijačkih fejsbuk grupa ‘Grobara’

| 24. avg 2014. 10:02|12 Comments

Sudija Petar Piper koji je određen da večeras dodeljuje pravdu na meču između Partizana i Donjeg Srema koji će od 19:00 sati biti odigran u Humskoj, po svoj prilici, navijač je Partizana. Ovo nije prvi put da se u srpskom fudbalu putem fejsbuka otkrivaju navijačka opredeljenja arbitara. Pre dve godine sudija Danilo Grujić "uhvaćen" je kako

24. avg 2014. 10:02