U Turskoj, na srpski način: Bivši Zvezdin fudbaler pekao prase na Božić (FOTO)

FOTO: FACEBOOK Bivši fudbaler Crvene zvezde i sadašnji član turskog Maniaspora Slavko Perović proslavio je danas najveći pravoslavni verski praznik Božić na tradicionalan srpski način - pekavši prase na ražnju. U Srbiji - očekivano i normalno u svakom domu, ali usred Turske, zemlji muslimanske veroispoveti ovakav gest je gotovo nečuven. Naime, poznato je da

7. jan 2014. 18:54

Manisa predstavila Perovića

| 5. avg 2013. 21:13|0 komentara

Napadač Slavko Perović uspešno je završio pregovore sa turskim prvoligašem Manisasporom i od naredne sezone će predvoditi napad ove ekipe. "Prvi utisci su odlični. Mada su pregovori bili teški, u klubu su izašli u susret svim mojim zahtevima i dogovorili smo saradnju na obostrano zadovoljstvo. U finansijskom smislu, ovo je ponuda koja se ne odbija",

5. avg 2013. 21:13

Rad poražen na generalci

| 4. avg 2013. 23:19|0 komentara

Fudbaleri Rada izgubili su u poslednjoj proveri pred start JSL, bolji od građevinara bio je turski prvoligaš Kašimpaša i to sa 2:0. Oba gola su postignuta nakon grešaka igrača Rada na sredini terena i olako izgubljenih lopti. Inače, Rad bi uskoro trebalo da ostane i bez Slavka Perovića koji bi trebalo da se priključi Nikoli

4. avg 2013. 23:19

Perović u turskoj drugoj ligi?

| 4. avg 2013. 11:23|0 komentara

FOTO:STARSPORT Nekedašnji napadač Crvene zvezde i prvotimac beogradskog Rada Slavko Perović nalazi se u Turskoj gde obavlja završne pregovre sa klubom Manisaspor. Ovaj turski drugoligaš iz okoline Izmira u sledećoj sezoni želi da se ozbilnije bori za plasman Superligu te zemlje pa bi Perović mogao da im posluži kao dobro rešenje u napadu.

4. avg 2013. 11:23

Desetka za Rad

| 31. jula 2013. 23:35|0 komentara

Fudbaleri Rada su u prijateljskoj utakmici savladali slovenačku Naftu 1903 sa čak 10:0. Strelci za Rad su bili Varga u 10, Mihajlović u 44, Tripković u 50, Pešić u 54, Perović u 60. (iz jedanaesterca), 80, 82. (iz jedanaesterca) i 84, Pavlović u 78. i Vitas u 86 minutu. Rad će generalnu probu imati u

31. jula 2013. 23:35

Remi Rada i Antalije

| 23. jula 2013. 21:30|0 komentara

Fudbaleri Rada odigrali su prijateljski meč protiv Antalije koji je završen nerešenim rezultatom - 1:1. Povela je Antalija golom Tite, a građevinari su izjednačili preko Slavka Perovića. Za Rad su od prvog minuta igrali Kljajić, Milošević, Leković, Vitas, Ćirković, Raspopović, Stanojević, Pršo, Pavlović, S. Jovanović, Perović, a u nastavku su ušli A. Jovanović, Rodić, Maraš,

23. jula 2013. 21:30

Uspešna provera “Građevinara”

| 17. jula 2013. 23:53|0 komentara

FOTO:STARSPORT Fudbaleri Rada pobedili su u prijateljskom meču Rabotnički sa 2:1. "Građevinari" u poveli u 27. minutu kada je Slavko Perović realizovao jedanaesterac, ali su gosti izjednačili pet minuta kasnije, preko Petrovića. Rad je u 61. minutu ponovo stigao do prednosti, Lazar Žirković je postigao gol, i postavio konačan rezultat. Fudbaleri Rada u

17. jula 2013. 23:53

Partizan zainteresovan za Slavka Perovića

| 21. juna 2013. 14:18|0 komentara

FOTO:STARSPORT Kako prenosi Sportski žurnal  Slavko Perović je na meti aktuelnog šampiona. Partizan je izrazio želju da pojača napad i u tu priču se savršeno uklapa jedan od najboljih pojedinaca kluba sa Banjice. Na adresu Rada još uvek nije stigla zvanična ponuda, ali interesovanje postoji.  Ukoliko bi do transfera došlo Perović bi bio

21. juna 2013. 14:18

Rad zaustavio “valjak”

| 23. mar 2013. 17:35|0 komentara

FOTO: STARSPORT Pauzu u prvenstvu zbog rprezentativnih obaveza fudbaleri Partizana i Rada iskoristili su da odigraju kontrolnu utakmicu u "Zemunelu" u kojoj su pobedu od 2:0 odneli "građevinari". Oba gola za Rad postigao je bivši napadač Crvene zvezde Slavko Perović koji je najpre u 17. minutu doveo u vođstvo tim sa Banjice, da

23. mar 2013. 17:35