0

FA Kup: Hal u završnici susreta izborio revanš protiv Brajtona (VIDEO)

Objavljeno: 17.02.14 u 23:51

Fudbaleri Brajtona i Hala odigrali su nerešeno 1:1 (1:0) u osmini finala FA kupa, pa će odluka o tome ko će ići u narednu rundu takmičenja morati da bude donesena u ponovljenoj utakmici.

Brajton Hal

U otvorenoj igri, sa mnogo prilika na obe strane, prvo poluvreme su u svoju korist rešili fudbaleri Brajtona. Uloa je u 30. minutu umakao odbrani Hala i pogodio za vođstvo 1:0.

I u nastavku je viđen jako dobar fudbal. Domaći su držali prednost sve do 85. minuta, kada je Sagbo pogodio za 1:1 i tako omogućio Halu da ponovoljenu utakmicu igra na svom terenu.