0

FA kup: Liverpul se ispromašivao, Arsenal u četvrtfinalu (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.14 u 19:08

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u četvrtfinale FA kupa nakon što su danas savladali Liverpul na svom stadionu rezultatom 2:1 (1:0).

Podolski

Strelci za Arsenal bili su Okslejd-Čemberlen u 16. i Podolski u 47. minutu, dok je jedini gol za goste postigao Džerard u 59. minutu sa bele tačke.

Liverpul je imao svojih šansi da dođe do boljeg rezultata, ali je na golu Arsenala stajao briljantni Febijanski, koji je samo Danijelu Staridžu odbranio tri stopostotne šanse. Odlične prilike u finišu propustili su Suarez i Ager, pa je Liverpulu preostalo da se za trofej bori u Premijer ligi.