0

SERIJA A: Sampdorija trijumfovala u gradskom derbiju (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.14 u 22:56

U velikom derbiju Đenove Sampdorija je golom Gabijadinija uspela da savlada gradskog rivala koji je formalnio večeras bio domaćin sa 1:0.

mihajlovic

Jedini pogodak u prilično izjednačenom meču viđen je tek u 75. minutu kada je Gabijadini uspeo da savlada golmana Perina i tako materijalizuje blagu terensku inicijativu. Tim Siniše Mihajlovića je bio konkretniji, češće je šutirao ka golu protivnika, imao više kornera, pa bi moglo da se kaže da je zasluženo trijumfovao.

Srpski reprezentativac Nenad Krstičić u igru je ušao tek u 90. minutu kada je zamenio Pedra Obijanga. Sampdorija posle pet odigranih mečeva i dalje ne zna za poraz odnosno sa 11 osvojenih bodova nalazi se na trećem mestu iza Juventusa i Rome, dok je Đenova u sredini tabele sa svega pet poena.