0

SERIJA A: Roma ne zna za poraz, gol sa 40 metara Destra (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.14 u 19:55

Fudbaleri Rome zabeležili su i peti trijumf u Seriji A pošto su na Olimpiku sa 2:0 (0:0) savladali Veronu.

SerijaA-Logo

„Vučica“ je otpor rivala slomila 15 minuta pre kraja, kada su postignuta oba pogotka. Roma je povela u 75. minutu posle velike greške odbrane Verone, Florenci je sa nekih 20 metara savladao Đolinija.

Drugi gol domaćina bio je remek delo. Golman Rome De Sentis deganžirao je loptu do Destra, koji je sa 40 metara fantastičnim šutem stavio šlag na tortu. Gol za TV špice i prelep poklon Totiju za 38. rođendan.

Dva srpska fudbalera igrala su na ovom meču i oba su zamenjena, Ljajić u timu Rome i Janković u Romi.