0

SERIJA A: Inter deklasiran, Vidić zapamtio Ekdala, Milan remizirao (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.14 u 17:26

Debakla Intera na Đuzepe Meaci! Kaljari je Neroazurima naneo prvi poraz u ovoj sezoni, 4:1, doduše, igrao je domačin sa igračem manje. Nemanja Vidić nije uspeo da sačuva Albiana Ekdala koji je postigao het-trik!

Serija A

Srpski štoper je uz to napravio i penal, koji je uspeo da zaustavi sjajni Samir Handanović. Kaljari je poveo preko Saua, dok je jedini gol za Inter postigao Osvaldo. Ekdal je golove postizao nakon što je isključen Nagatomo.

Kiksnuo je  i Milan, odigravši 1:1 u Čezeni. Rosoneri su vezali treći meč bez pobede. Suči je doneo prednost domaćinu već u desetom minutu, Milan je samo devet minuta kasnije izjednačio preko Ramija. Nisu uspeli da preokrenu rezultat, a poslednjih 20 minuta igrali su i sa igračem manje, Sapata je isključen,

Torino i Fiorentina su takođe igrali 1:1. Nikola Maksimović odigrao je ceo meč, jednom je i zapretio gostima dobrim centaršutom ka Kvaljareli, dok Nenad Tomović nije dobio šansu u timu iz Firence.

Bez pobednika (1:1) u Veronu su igrali Kjevo i Empoli. Domaćin je poveo preko rezerviste Međiorinija u petom minutu drugog poluvremena, ali je samo desetak minuta kasnije izjednačio Pučiareli.

Golman gostiju Sepe je dva puta osujetio pokušaje našeg Ivana Radovanovića, odbranio je šut sa distance, a u 37. minutu njegov šut glavom sa penala.