0

Mančester siguran protiv Vest Hema, Runijeva golčina sa pola terena (VIDEO)

Objavljeno: 22.03.14 u 21:16

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su kao gosti ekipu Vest Hema rezultatom 2:0 (2:0), u 31. kolu Premijer lige.

Vejn Runi

Junak pobede ‘crvenih đavola’ bio je Vejn Runi koji je sa dva gola presudio gostima. Prvi pogodak je postigao u 7. minutu na zaista fanstastičan način. Sa skoroo pola terena je uspeo da zatrese mrežu Vest Hema i savlada golmana Adrijana koji je samo pogledom mogao da isprati loptu. Konačnih 2:0 Runi je postavio u 33. minutu.

Nakon ove pobede Mančester Junajted je 6. na tabeli sa 54 osvojena boda, dok je Vest Hem četrnaestoplasirani sa 31 bodom.

Čelsi – Arsenal 6:0
Kardif – Liverpul 3:6
Everton – Svonsi 3:2
Hal Siti – Vest Bromvič 2:0
Mančester Siti – Fulam 5:0
Njukasl – Kristal Palas 1:0
Norič – Sanderlend 2:0

Vest Hem – Mančester Junajted 0:2