0

Čelsi u velikom stilu ‘razmontirao’ Arsenal (VIDEO)

Objavljeno: 22.03.14 u 15:51

U velikom londonskom derbiju koji je igran u okviru 31. kola Premijer lige Čelsi je na Stamfrod Bridžu deklasirao Arsenal sa 6:0 (4:0).

celsi

Od samog starta ‘plavci’ su krenuli silovito i već u 5. minut Semjuel Eto upisao se u strelce, da bi samo dva minuta kasnije Šurle poviso na 2:0.

Kola ‘tobdžija’ potpuno se krenula nizbrdo u 15. minutu kada je na neverovatan način isključen Gibs, a 17. minut doneo je novu promenu rezultata, na 3:0 za Čelsi iz penala je povisio Azar.

Novi pogodak u mreži gostiju viđen je tri minuta pre kraja prvog dela igre, a Oskar je bio strelac.

Isti igrač je u 66. minutu povisio na 5:0, da bi konačan rezultat postavio Salah u 71. minutu igre.