0

Grizman se poigrao sa Elčeom (VIDEO)

Objavljeno: 28.01.14 u 00:00

Fudbaleri Real Sosijedada deklasirali su na svom stadionu ekipu Elčea rezultatom 4:0 (2:0) u poslednjem meču 21. kola Lige Primere.

antoan-grizman-ruke-glava

Junak u pobedi Baskijaca bio je trostruki strelac Grizman u drugom, 12. 74. minutu, dok je jedan postigao Vela u 50. minutu.

Pitanje pobednika bilo je rešeno posle 12 minuta kada je Grizman sa dva gola već doneo visoku prednost domaćima, koju je isti igrač potvrdio u drugom poluvremenu uz pogodak Karlosa Vele.

Ovim trijumfom, Sosijedad je zadržao korak za četvrtoplasiranim Atletik Bilbaom od kog sada ima bod manje, dok je Elče prvi iznad crte sa 21 bodom, dva više od Valjadolida koji je u opasnoj zoni.