0

Atletik Bilbao razbio Osasunu (VIDEO)

Objavljeno: 26.01.14 u 19:18

Fudbaleri Atletik Bilbaoa ostvarili su veliku pobedu, pošto su kao gosti bili bolji od Osasune rezultatom 5:1 (1:2), u okviru 21. kola španske Primere.

Atletik Bilbao

Već u 3. minutu gosti su stigli do prednosti, kada je Markel Susaeta zatresao mrežu golmana Osasune, Andresa Fernandeza. Ipak, samo sedam minuta kasnije domaći su uspeli da stignu do izjednačenja – 1:1. Strelac je bio Armentorosa. Već u 16. minutu navijači u Pamploni mogli su da vide i treći gol na meču, kada je raspoloženi Aduric pogodio za vođstvo Bilbaa 2:1.

Isti igrač je bio strelac i u 62. minutu i povisio prednost svog tima na 3:1, da bi konačnih 5:1 postavili rezervisti Ibai i Sola, golovima u 84. i 88 minutu.

Atletik Bilbao je vezao tri pobede za redom i učrstio se na 4. poziciji sa 42 boda, 5 više u odnosu na Viljareal. S druge strane, Osasuna je 14. sa samo 22 boda.