0

Sevilja dvaput vodila, pa izgubila, Mitrović debitovao pobedom, remi na Mestalji

Objavljeno: 25.01.14 u 23:58

Fudbaleri Sevilje neprijatno su iznenadili svoje navijače pošto su kao domaćini izgubili od Levantea rezultatom 2:3.

Liga Primera

Sevilja je u dva navrata vodila golovima Kokea u 25. minutu i Rakitića u 68. minutu, ali je Levante izjednačao preko Barala u 30. minutu sa bele tačke i Vintre u 71. minutu. Konačan rezultat za velika tri boda Levantea postavio je Simao u 75. minutu.

Sevilja je imala veliku priliku da dođe do pozitivnog rezultata, ali je u Rakitić u 58. minutu Rakitić promašio penal.

Obe ekipe su meč završile sa igračem manje pošto su u nadoknadi vremena isključeni Samperio i Karabelas.

Valensija je nastavila seriju loših rezultata pošto je na svojoj Mestalji remizirala sa Espanjolom rezultatom 2:2 i na trećem uzastopnom meču ostala bez sva tri boda. Gosti iz Barselone su poveli već u četvrtom minutu preko Kordobe, ali je posle dva minuta izjednačio Pako Alkaser.

Posle pola sata igre igre potpuni preokret domaćima donosi Žonas, da bi konačan rezultat postavio Serhio Garsija sa bele tačke pred odlazak na odmor.

Valjadolid je na svom terenu savladao Viljareal sa 1:0, a u odbrani pobedničkog tima debitant Stefan Mitrović odigrao je svih 90 minuta, nakon što je ove nedelje došao iz Benfike.