Vozač Repsol Honde Mark Markes pobedio je danas u trci Moto GP šampionata za Veliku nagradu Japana i obezbedio ekipi titulu u konkurenciji konstruktora.

20. okt 2019. 18:13

Lorenco slavio u Japanu, Markesu nova titula

| 12. okt 2014. 12:46|0 komentara

Vozač Repsol Honde Mark Markes odbranio je titulu u kraljevskoj klasi Moto GP šampionata na Velikoj nagradi Japana.     U Japanu je slavio Horhe Lorenco, ali je Markes odbranio titulu zahvaljujući tome što je kroz cilj prošao ispred timskog kolege Danija Pedrose i Valentina Rosija na Jamahi. Markes je zahvaljujući drugom mestu u Japanu postao najmlađi dvostruki

12. okt 2014. 12:46

VN JAPANA: Doviciozou pol ispred Rosija, šansa za Markesa da obrani titulu

| 11. okt 2014. 13:30|0 komentara

Pol poziciju pred 15. trku sezone, Veliku nagradu Japana, u kraljevskoj klasi Moto GP šampionata, osvojio je vozač Dukatija Andrea Doviciozo. Italijan je do pol pozicije na stazi 'Tvin Ring Motegi' došao u vremenu od 1:44.502 minuta. Doviciozo je za 55 hiljaditinki pobedio Valentina Rosija na Jamahi, a njima dvojici će se u prvom redu

11. okt 2014. 13:30

Lorencu pol pozicija, Markes startuje iz drugog reda

| 13. sep 2014. 16:37|0 komentara

Vozač Jamahe Horhe Lorenco osvojio je prvu pol poziciju ove sezone, pred 13. trku u kraljevskoj klasi Moto GP šampionata, Veliku nagradu San Marina. Španac je do nje došao sjajnim krugom od 1:33.238 minuta na stazi „Marko Simončeli“, u Mizanu. Drugo mesto, sa samo 51 hiljaditinkom zaostatka, pripalo je Andrei Janoneu na Pramak Dukatiju, ispred sunarodnika

13. sep 2014. 16:37

Honda nastavila niz u Brnu, Pedrosa prekinuo Markesov

| 17. avg 2014. 15:41|0 komentara

Niz fenomenalnog vozača Repsol Honde od deset uzastopnih pobeda prekinuo je niko drugo do njegov timski kolega. Dani Pedrosa je trijumfao na Velikoj nagradi Češke, a Mark Markes, branilac titule, na kraju je bio četvrti. Pedrosa je slavio u vremenu od 42:47.800 minuta. Drugo mesto, sa sekundom zaostatka, zauzeo je Horhe Lorenco na Jamahi, dok se

17. avg 2014. 15:41

Markes najbrži pred VN Češke

| 15. avg 2014. 18:32|0 komentara

Branilac titule Mark Markes bio je najbrži na prvim treninzima pred Veliku nagradu Češke, 11. trku sezone. Ostvario je najbolje vreme na prepodnevnom treningu u Brnu, krugom od 1:56.803 minuta. Imao je samo 37 hiljaditinki prednosti u odnosu na Horhea Lorenca na Jamahi. Treće mesto zauzeo je drugi vozač Repsol Honde i Markesov timski kolega Dani

15. avg 2014. 18:32

Markesu i VN Nemačke!

| 13. jula 2014. 17:52|0 komentara

Vozač Repsol Honde Mark Markes ostvario je devetu uzastopnu pobedu, trijumfovavši na Velikoj nagradi Nemačke. Imao je jednu i po sekundu prednosti u odnosu na svog timskog kolegu Danija Pedrosu, a na podijumu im se pridružio Horhe Lorenco na Jamahi, koji je bio još devet sekundi sporiji. Markes je rutinski priveo trku kraju, ispred Pedrose,

13. jula 2014. 17:52

Markesu pol pozicija na VN Nemačke

| 12. jula 2014. 16:08|0 komentara

Vozač Repsol Honde Mark Markes startovaće sa pol pozicije na devetoj trci sezone Moto GP šampionata, Velikoj nagradi Nemačke. Markes je do pol pozicije došao krugom na stazi „Zahsenring“ u vremenu od 1:20.937 minuta, sa tri desetinke prednosti u odnosu na timskog kolegu Danija Pedrosu. Njima će se u prvom redu na startu trke, u nedelju

12. jula 2014. 16:08

Espargaro ispred Markesa, koji je imao težak pad

| 11. jula 2014. 16:57|0 komentara

Aleš Espargaro je ostvario je najbolja vremena na oba treninga pred Veliku nagradu Nemačke, devetu trku Moto GP sezone. Espargaro je najbrži krug na stazi „Zahsenring“ kompletirao za 1:22.041 minut i iza sebe je za 117 hiljaditinki ostavio šampiona Marka Markesa, koji je imao težak pad. Iza Espargara i Markesa našao se Horhe Lorenco na

11. jula 2014. 16:57