0

Đenova odolela Napoliju (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.14 u 23:30

U poslednjem susretu 25. kola italijanske Serije A, Đenova je na svom terenu odigrala nerešeno sa Napolijem 1:1 (1:0).

Đenova Napoli

Već u 4. minutu Napoli je imao sjajnu šansu, ali je Iguain šutirao za malo pred gola. Mertens je zatim imao dve dobre šanse da ugrozi gol Đenove, ali je golman Perin sjajno odbranio. Uzvratio je Bertolaci, ali je Reina bio siguran.

U 19. minutu Napoli stiže do zasluženog vođstva. Hamšik je asistirao Iguainu koji postiže pogodak za 1:0. Još nekoliko prilika je bilo na obe strane do kraja poluvremena, ali se rezultat nije menjao.

Nakon nešto lošijeg početka drugog poluvremena, Đenova je u 67. minuti preko Skulija imala dobru šansu, ali je napadač gostiju bio neprecizan. Ipak, u 84. minutu Đenova stiže do izjednačenja. Fantastičan gol za 1:1 postigao je Emanuele Kalajo.

Napoli je na 3. poziciji sa 57 bodova, dok je Đenova 11. sa 32 osvojena boda.