0

Fernandez majstorijom doneo bod Fiorentini (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.14 u 21:14

Fudbaleri Parme i Fiorentine odigralu su nerešeno 2:2 (1:1) u pretposlednjem meču 25. kola italijanske Serije A.

Parma Fiorentina

Nakon bolje igre Fiorentine na početku utakmice, Parma je u 26. minutu propustila prvu pravu priliku kada je Biabani iz dobre pozicije neprecizno šutirao. U poslednjih pet minuta prvog poluvremena viđena su dva gola, po jedan na obe strane.

Prvo je u 40. minutu Antonio Kasano doveo Parmu u vođstvo, da bi samo dva minuta kasnije Kvadrado pogodio za izjednačenje 1:1.

Samo pet minuta igre u nastavku bilo je dovoljno Parmi da ponovo povede. Tomović je skrivio penal koji je u pogodak za 2:1 pretvorio Amauri. Tri minuta kasnije Fiorentina je ostala sa igrače manje zbog isključenja Diakite zbog drugog žutog kartona.

Uprkos tome, Fiorentina je u 85. minutu, golom Matijasa Fernandeza iz slobodnog udarca, stigla do novog izjednačenja i konačnih 2:2.

Nakon ovog kola Fiorentina je 4. sa 44 boda, dok je Parma sedmoplasirana sa osam bodova manje.