0

Tevez rešio torinski derbi (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.14 u 20:32

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom stadionu ekipu Torina rezultatom 1:0 (1:0) u velikom gradskom derbiju u 25. kolu Serije A.

Tevez

Strelac pobedonosnog gola za Juventus bio je Karlos Tevez u 30. minutu na asistenciju Asamoe.

Juve do poluvremena čuvao loptu, a situacija na terenu nije se promenila ni u drugom poluvremenu u kom nismo videli mnogo prilika ni na jednoj strani.

U samom finišu dogodila se jedna sporna situacija kada je El Kaduri pao u protivničkom šesnaestercu nakon duela sa Pirlom, gosti su tražili jedanaesterac, ali sudija nije delio isto mišljenje.

Juventus je ostao lider na tabeli sa devet bodova više od Rome, koja ima meč manje. Torino je osmi sa 36 bodova, 30 manje od gradskog rivala.