0

Sevilja lagano do bodova u Pamploni (VIDEO)

Objavljeno: 23.03.14 u 13:52

Fudbaleri Sevilje opravdali su ulogu favorita u duelu sa Osasunom odigranom u Pamploni u okviru 29. kola Primere pošto su pobedili sa 2:1 (2:0).

samperio-sevilja

Oba pogotka gostujući tim je postigao u prvom poluvremenu pošto je najpre Hairo Samperio u 27. minutu doveo u vođstvo klub iz Andaluzije, a na 0:2 u sudijskoj nadoknadi izgubljenog vremena u prvom delu igre golom iz penala povećao je Baka. Domaća ekipa je post dug 402 minuta kada je u pitanju postizanje gola u Primeri prekinula u samoj završnici odnosno u četvrtom minutu nadoknade kada je Akunja postavio konačan rezultat.

All Goals – Osasuna 1-2 Sevilla – 23.03.2014 by yooong

Ovim trijumfom Sevilja je na tabeli preskočila Real Sosijedad i Viljareal odnosno probila se do petog mesta pošto na svom kontu ima 47 poena, dok je Osasuna ostala na 16. poziciji sa 29 osvojenih bodova.