0

Kamačo srušio Seltu i izveo Malagu iz opasne zone (VIDEO)

Objavljeno: 21.03.14 u 23:29

Ekipa Malage je slavila na gostovanju u Vigu i savladala ekipu Selte rezultatom 2:0 (2:0), u prvom meču 29. kola španske Primere.

Kamačo

Pitanje pobednika na ovom susretu rešeno je već u prvom poluvremenu. U 24. minutu Kamačo je svojim prvim golom na meču doveo goste u vođstvo od 1:0, da bi samo osam minuta kasnije, nakon asistencije Dude, postavio konačnih 2:0.

U nastavku susreta Selta nije uspela da iskoristi ni prednost igrača više na terenu, zbog isključenja Dude u 65. minutu, pa je Malaga zasluženo stigla do sva tri boda.

Ovom pobedom Malaga je pobegla iz opasne zone i sada je na 12. poziciji sa 32 osvojena boda, dok je Selta 11. sa bodom više.