0

Granada bolja od Elčea, ‘nula’ Espanjola i Levantea (VIDEO)

Objavljeno: 22.03.14 u 20:30

Samo jedan gol je postignut na prve dve utakmice subotnjeg programa 29. kola španske Primere.

Liga Primera

Granada je pred svojim navijačima savladala ekipu Elčea rezultatom 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Brahimi u 63. minutu susreta. Gosti su meč završili sa 10 igrača na terenu, pošto je Sapunaru isključen zbog drugog žutog kartona. Fran Riko je promašio penal i propustio priliku da donese Granadi ubedljiviju pobedu.

U drugom duelu Espanjol je ugostio Levante. Okršaj klubova iz sredine tabele okončan je podelom bodova 0:0, a i u ovom duelu bilo je isključenja. U 88. minutu rezervista Viktor je dobio direktan crveni karton.