0

Nemilosrdni Hofenhajm razbio Volfsburg (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.14 u 17:32

Goleada u Hofenhajmu pripala je domaćim fudbalerima koji su na kraju slavili rezultatom 6:2 protiv Volfsurga u 23. kolu Bundeslige.

Hofenhajm

Roberto Firmano je načeo mrežu gostiju u 4. minutu, ali je u već u 15. izjednačio Bas Dost. Novu prednost domaćima doneo je Niklas Sule, a do kraja poluvremena Entoni Modeste je sa dva gola povisio na 4:1.

Prvi do gola u drugom poluvremenu došli su gostujući fudbaleri preko Ivan Perišića u 76. minutu. Sejad Selihović je iz penala vratio na plus tri, a Sven Šiplok je u 86. minutu postavio konačan rezultat.

Gosti su od 81. minuta igrali sa igračem manje pošto je isključen Traš, a srpski fudbaler Slobodan Medojević zamenjen je u poluvremenu.

Hofenhajm je i dalje 10. sa 29 bodova, dok je Volfsburg peti sa deset bodova više.