0

Valensija u nadoknadi srušila Granadu

Objavljeno: 23.02.14 u 20:56

Fudbaleri Valensije pobedili su na svojoj “Mestalji“ ekipu Granade rezultatom 2:1 (0:0) u 25. kolu Lige Primere.

Liga Primera

Gosti su poveli u 47. minutu golom Pitija, ali je Valensija do nove pobede i velikog preokreta došla pogocima Paka Alkasera u 64. i Vesoa u 92. minutu nakon velike greške golmana Roberta.

Valensija je ovim trijumfom nastavila seriju odličnih rezultata, pošto joj je ovo treća pobeda u poslednjih pet kola uz dva remija. Picijev tim sada zauzima osmo mesto sa 35 bodova, pet manje od Viljareala koji zauzima mesto koje vodi u Ligu Evrope.

Granada je 12. sa 27 bodova, pet iznad zone ispadanja.