0

Bilbao čuva mesto za LŠ, Betis sve bliži Segundi (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.14 u 19:42

Fudbaleri Atletik Bilbaa savladali su u gostima poslednjeplasirani Betis rezultatom 2:0 u 25. kolu Lige Primere.

Atletik Bilbao

Atletik je poveo preko Muniaina sa penala u 34. minutu, da bi Fernandes postavio konačan rezultat 10 minuta pre kraja meča. Ipak, treba istaći da su domaći meč završili sa devetoricom igrača, najpre jeisključen Perku u prvom poluvremenu zbog dva žuta kartona, a potom je iz istog razloga sa terena morao Rejes u 58. minutu.

Atletik se novim trijumfom osamio na četvrtoj poziciji sa 47 bodova. Betis je posle novog poraza ostao zakucan na poslednjem mestu sa samo 14 osvojenih bodova.