Bez pobednika u duelu Selte i Hetafea (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.14 u 21:30

Selta i Hetafe su odigrali nerešeno 1:1 (0:1) u 25. kolu španske Primere.

Selta Vigo

Gosti iz predgrađa Madrida su poveli nakon 20 minuta igre. Lafita je prmilio loptu i odmah raspalio nakon dodavanja Borhe za vođstvo Hetafea 1:0. Ovim rezultatom je i završeno prvo poluvreme.

U 52. minutu Lisandro Lopez je isključen zbog drugog žutog kartona, pa je Hetafe ostao sa 10 igrača na terenu. Samo sedam minuta kasnije Selta je iskoristila brojčanu nadmoć na terenu i golom Rafinje izjednačila rezultat na 1:1. Sjajnim slalomom kroz gostujuću odbranu ušao je u kazneni prostor i sa 15-ak metara sjajno pogodio. Do kraja susreta nije bilo promene rezultata, iako je Selta pokušavala da stigne do potpunog preokreta.

Tim iz Viga sada ima 14 bodova i nalazi se na 16. mestu, dok 13. Hetafe ima dva boda više.