0

Sosijedad razbio Barselonu (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.14 u 22:17

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su na ‘San Sebastianu’ ekipu Barselone rezultatom 3:1 (1:1), u okrivu 25. kola španske Primere.

Real Sosijedad Barselona

Po ko zna koji put se pokazalo da Sosijedad nikako ne leži Kataloncima. Domaći su poveli u 32. minutu kada je nakon udarca Gorka lopta pogodila Songa i završila iza leđa Viktora Valdesa. Ipak, samo četiri minuta kasnije Mesi je izjednačio rezultat na 1:1. Ovim rezultatom je i završeno prvo poluvreme.

U nastavku susreta viđena su još dva gola u mreži Barselone. U 54. minutu nakon dodavanja Vele pogodak je postigao Grizman i doveo Sosijedad u vođstvo 2:1. A onda, pet minuta kasnije Zurutuza pogađa za konačnih 3:1 nakon sjajnog ubacivanja iz drugog plana. Mogli su domaći i ubedljivije da trijumfuju, ali je Vela u 82. minutu pogodio stativu.

Barselona nakon ovog poraza ostaje na 2. poziciji sa 60 osvojenih bodova, koliko ima i Atletiko Madrid koji svoj meč ovog kola igra sutra protiv Osasune. Kiksu Katalonaca najviše se obradovao Real Madrid koji je pobedom nad Elčeom preuzeo prvo mesto na tabeli.

Što se tiče Sosijedada on je petoplasirani sa 43 boda.