0

Ajntraht se ispromašivao protiv Verdera

Objavljeno: 23.02.14 u 17:38

Retko se dešava da se u istom kolu Bundeslige dve ili više utakmice završe bez pogodaka, ali desilo se upravo u 22. rundi da posle „nule“ u Gelzenkirhenu daans vidimo isti ishod u Frankfurtu gde su Ajntraht i Verder odigrali 0:0.

Eintracht Frankfurt - SV Werder Bremen

Daleko bliži pobedi odnosno mnogo bolje prilike za gol imao je domaći tim koji se propisno ispromašivao pred golom tima iz Bremena za koji je svih 90 minuta odigrao Aleksandar Ignjoski. Terenska inicijativa Ajntrahta je bila i logična pošto je od 34. minuta Verder igrao sa fudbalerom manje nakon isključnja Krosa.

S obzirom da su i do danas delili 13. mesto na tabeli Ajntraht i Verder ostaju na istim pozicijama sa jednim bodom više na kontu odnosno sada imaju poen manje od Nirnberga i dva od Hanovera odnosno dva više od Štutgarta u Hamburgera koji su na 15. i 16. mestu.