0

Leverkuzen nemoćan u Volfsburgu (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.14 u 20:59

U derbiju 22. kola nemačke Bundeslige, Volfsburg je savladao Bajer Leverkuzen rezultatom 3:1 (1:1).

Volfsburg

Domaći su poveli golom Dosta u 13. minutu, nakon asistencije Olića. Bajer je uspeo da izjednači u samoj završnici prvog poluvremena preko Sidneja Sema.

Ipak u nastavku susreta Volfsburg je svoju bolju igru krunisao sa još dva gola. Prvo u 59. minutu Luiz Gustavo pogađa za 2:1, da bi u 73. minutu Rikardo Rodrigez postavio konačnih 3:1.

Ovom pobedom Volfsburg se uključio u borbu za pozicije koje vode u Ligu šampiona. Trenutno se nalazi na 5. poziciji sa 39 bodova, 4 manje od drugoplasiranog Bajer Leverkuzena.