0

HSV šokirao ‘milionere’, Herta slavila u Štutgartu

Objavljeno: 22.02.14 u 17:28

Fudbaleri Hamburgera savladali su Borusiju iz Dortmunda sa 3:0 i tako priredili najveće iznenađenje do sada u 22. kolu Bundeslige.

HSV

Jiraček je doveo HSV u vođstvo pred kraj prvog poluvremena, a prednost je udvostručio Pjer Lasoga u 58. minutu meča. Konačan rezultat postavio je Hakan Čalanoglu na samom kraju utakmice.

Trener Borusije Jirgen Klop nije dao priliku Milošu Jojiću na ovom meču.

Herta je iz Štutgarta odnela sva tri boda pošto je savladala „švabe“ sa 1:2, dok je istim rezultatom Nirnberg pobedio Ajntrajt iz Braunšvajga.

Veoma zanimljivo bilo je na meču Frajburga i Augsburga. Gosti su od 2:1 uspeli da preokrenu rezultat i golovima Verhega, Altintopa i Hana su ostvarili trijumf.

Meč u Menhengladbahu između Borusije i Hofenhajma završen je nerešenim rezultatom 2:2.