0

Šalke i Majnc miroljubivo podelili bodove

Objavljeno: 21.02.14 u 22:44

U prvom meču 23. kola nemačke Bundeslige, Šalke i Majnc su odigrali nerešeno bez golova, 0:0.

Šalke Majnc

Iako je utakmica imala dobar intenzitet, sa mnogo trke, najbolja prilika u prvom poluvremenu viđena je tek u 41. minuti, a imao ju je Farfan. Ipak, nakon njegovog udarca rezultat je i dalje ostao 0:0.

I drugih 45 minuta proteklo je u poprilično jakom tempu, ali navijači nisu videli nijedan pogodak pa je meč završen najnepopularnijim rezultatom.

Nakon ovog remija Šalke je na 4. poziciji sa 41 bodom dok je Majnc sedmoplasirani sa 7 bodova manje.