0

Torino slavio u Veroni (VIDEO)

Objavljeno: 17.02.14 u 23:12

Fudbaleri Torina savladali su kao gosti, u poslednjem meču 24. kola Serije A, ekipu Torina rezultatom 3:1 (0:1).

Verona Torino

U prvom poluvrmenu je viđen samo jedan pogodak i to iz penala koji je skrivio Bovo u 36. minutu. Siguran izvođač bio je Luka Toni i doveo Veronu u vođstvo 1:0.

U nastavku utakmice Torino je stigao do potpunog preokreta. Najpre je u 49. minutu Imobile izjednačio rezultat na 1:1, da bi samo četiri minuta kasnije Sersi pogodio za vođstvo 2:1. Sve dileme oko pobednika ovog susreta otklonjene su u 61. minut kada je El Kaduri postigao pogodak za konačnih 3:1.

Nakon ovog kola Verona i Torino imaju isti broj bodova, po 36.