Juve i Napoli sigurni, Basta otvorio goleadu Đenove i Udinezea (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.14 u 17:08

Lider Serije A, torinski Juventus nastavio je sigurnim korakom ka osvajanju nove titule.

Basta

Nezaustavljiva „stara dama“ savladala je Kjevo sa 3:1. Asamoa i Markizio su doneli prednost Juventusu, a „leteći magarci“ su smanjili autogolom Kaseresa. Sve dileme oko pobednika meča otklonio je Ljorente golom u 58. minutu.

Napoli je pobedom od 2:0 nad „fenjerašem“ Sasuolom smanjio prednost drugoplasirane Rome na samo bod, ali „vučica“ ima dva meča manje.

Golove za Napolitance postigli su Džemaili u 37. i Insinje u 55. minutu utakmice.

Srpski reprezentativac Dušan Basta golom u 35. minutu otvorio je goleadu na meču između Đenove i Udinezea koji je završen rezultatom 3:3.

Parma je bila veoma ubedljiva na gostovanju u Bergamu protiv Atalante savladavši je sa čak 0:4, dok je Livorno sa 1:2 savladao Kaljari.