0

Dijego Alveš sačuvao Valensiju u Sevilji, Espanjol iznenadio u Bilbau (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.14 u 23:02

Fudbaleri Sevilje i Valensije odigrali su bez golova rezultatom 0:0, dok je Espanjol u gostima savladao Atletik Bilbao sa 2:1 u poslednjim današnjim mečevima 24. kola Lige Primere.

Liga Primera

Sevilja je bila mnogo bliža pobedi, a najveću šansu na utakmici propustio je Ivan Rakitić koji je u 63. minutu promašio jedanaesterac koji je maestralno zaustavio Dijego Alveš.

Valensija je gotovo čitavo drugo poluvreme igrala sa igračem manje pošto je zbog dva žuta kartona isključen Rikardo Košta.

Domaći su takođe meč završili sa desetoricom, ali je Čerišev isključen tek u nadoknadi vremena.

U drugom večerašnjem susretu, Espanjol je na “San Mamesu“ iznenadio Bilbao golovima Serhija Garsije u šestom i Kolota u 65. minutu, dok je jedini gol za domaće postigao Gurpegi u 56. minutu.