0

Baral strelac za pobedu Levantea nad Almerijom (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.14 u 19:59

Fudbaleri Levantea savladali su večeras na svom terenu Almeriju sa 1:0 (0:o) u okviru 24. kola španske Primere.

Baral

U prvom poluvremenu oba rivala su imala po par dobrih prilika za postizanje pogotka, ali promene rezultata ipak nije bilo.

Tek u nastavku susreta viđen je jedini gol na ovom susretu i to u mreži gostiju. U 62. minutu El Žar je umakao odbrani Almerije i nesebično proigrao Davida Barala kojem nije bilo teško da pošalje loptu u mrežu za konačnih 1:0.

Gosti će imati za čim da žale nakon ovog susreta, pošto su imali fantastičnu da izbegnu poraz, ali je u 72. minutu Zongo pogodio stativu.

Nakon ove pobede Levante je stigao do 10. pozicije sa 29 bodova, dok je Almerija 15. sa 25 osvojenih bodova.