0

Samjuel presudio Sasuolu i doneo pobedu Interu (VIDEO)

Objavljeno: 09.02.14 u 22:50

Inter je na ‘Đuzepe Meaci’ savladao Sasuolo rezultatom 1:0 (o:o), u meču koji je igran u okviru 23. kola italijanske Serije A.

Inter Milan

Inter je ušao u meč kao favorit, od samog početka pokušavao postići pogodak, ali je nakon prvih 45 minuta rezultat bio 0:0. Tek na otvaranju drugog poluvremena ‘neroazuri’ su uspeli da stignu do vođstva. Ernanes je odlično izveo korner, Valter Samjuel je bio najviši u skoku i glavom postigao pogodak za konačnih 1:0. Sasuolo nije uspeo ozbiljnije da ugrozi gol Intera koji je lako sačuvao prednost do kraja susreta.

Ovom pobedom Inter je napredovao do 5. pozicije i ima 36 bodova, dok je Sasuolo 19. sa 17 osvojenih bodova.