0

Bolonja odnela bodove sa Olimpika (VIDEO)

Objavljeno: 09.02.14 u 14:25

Fudbaleri Bolonje napravili su malo iznenađenje u prvom meču nedeljnog programa 23. kola Serije A pošto su uspeli da savladaju Torino na Olimpiku sa 2:1 (2:1).

torino-bolonja

Junak pobede gostujućeg tima bio je Argentinac Džonatan Kristaldo koji je pogocima u 11. i 24. minutu poništio prednost do koje su „bikovi“ došli preko Imobilea već u petom minutu utakmice. Ceo meč za domaći tim na poziciji desnog štopera odigrao je Nikola Maksimović.

Drugim porazom u sezoni na svom stadionu Torino je ostao na 33 osvojena boda i može da sklizne koju stepenicu na tabeli ukoliko Parma i Lacio upišu pobede, dok je Bolonja ostala na 16. mestu sa 21 bodom, ali je zadala zadatak konkurentima u borbi za opstanak Kjevu (18), Livornu (17), Sasuolu (17) i Kataniji (15).